Božićni ugođaj u Mraclinu: Druženje u parku uz glazbu, kuhano vino i kolače

Advent u Mraclinu trajat će četiri subote, a završit će zajedničkim kićenjem bora

0
2282

Društvo žena Anđela Lovreković organizira Advent u Mraclinu u sklopu kojega će se svake subote, od 2. do 23. prosinca, u 17 sati okupljati u Parku Tomislava Hrkovca ispred Zgrade te družiti uz glazbu i nastup malih vokalnih skupina, kolače, kuhano vino i topli čaj.

Mraclinke su organizirale i radionice za djecu koje će voditi odgajateljice Tajana Ivanac i Anita Šipušić. U Društvenom domu izrađivat će ukrase za bor, a prve će staviti već ovaj vikend kako bi što ljepše dočekali svetog Nikolu.

“Na našim štandovima u sklopu adventskoa sajma moći će se kupiti i mali poklončići za nadolazeće blagdane, a bit će i domaćih kolačića i pekmeza te svega što rade žene u Mraclinu”, kazala je Vesna Tafra, predsjednica Društva žena Anđela Lovreković.