Naslovnica Vijesti Cestarina na A11 besplatna i u travnju

Cestarina na A11 besplatna i u travnju

0
22.04.015., Lekenik - Premijer Zoran Milanovic i ministar prometa Sinisa Hajdas Doncic nazocili su pustanju u promet 11 km duge dionice autoceste A11 Lekenik - Busevec. Photo: Nikola Cutuk/PIXSELL

Cestarina na autocesti A11 Zagreb-Sisak neće se naplaćivati niti u travnju, objavio je u četvrtak premijer Andrej Plenković. Razlog je solidarnost prema građanima na potresom pogođenom području Sisačko-moslavačke županije.

– Apeliramo na sve korisnike da se pridržavaju prometne regulacije, poštuju postavljenu stalnu, kao i dinamičku prometnu signalizaciju i ograničenja brzine te prilagode vožnju uvjetima na cesti pa tako i na prilazima naplatnim postajama. Besplatna cestarina i podignute rampe simboliziraju solidarnost i podršku unesrećenima u potresom pogođenom području, ali je i dalje važno voditi računa o sigurnosti prometa na cesti i kroz naplatne staze voziti smanjenom brzinom i s krajnjim oprezom – poručili su iz HAC-a.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version