Naslovnica Sport Cure, vrijeme je za nogomet: HNK Gorica pokrenula svoju žensku sekciju

Cure, vrijeme je za nogomet: HNK Gorica pokrenula svoju žensku sekciju

0
19.07.2017., Zagreb - Prvi dan natjecanja na Hrvatskim svjetskim igrama, amaterskom sportskom natjecanju na kojem sudjeluju Hrvati i njihovi potomci iz cijeloga svijeta, predstavljajuci drzavu u kojoj zive. Nogomet Zenski, igraliste NK Sava, Gredice. BiH - Njemacka. Photo: Goran Stanzl/PIXSELL

Od ovog petka s djelovanjem kreće Ženski nogometni klub Gorica! Nakon šest godina bez ženskog nogometa u Velikoj Gorici, djevojčice i djevojke dobit će priliku u klubu koji će djelovati pod okriljem HNK Gorice, a sve aktivnosti imat će na Gradskom stadionu. Prvi trening bit će u petak u 18 sati, a na njemu će se pojaviti nešto više od 30 djevojčica. Mnogi su vjerojatno i zaboravili da je na prijelazu stoljeća vrlo uspješan bio ŽNK Radnik ’99, koji se čak i borio za naslov prvakinja države u seniorskoj konkurenciji, a jednog dana to bi ponovno moglo biti moguće ukoliko ova priča zaživi na pravi način.

Pod vodstvom trenera Marka Uzelca radit će nogometašice rođene između 2003. i 2010. godine, a kadetska ekipa ŽNK Gorice odmah će se i uključiti u natjecanje u sklopu 2. HNLŽ Centar. U ovoj fazi predviđena su tri treninga na tjedan, a prijave su i dalje otvorene. Sve zainteresirane djevojke rođene nakon 2003. godine mogu se javiti na broj telefona 099/2646-570 (Darko Blažinčić) i uključiti se u rad nove sekcije HNK Gorice.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version