Zbog radova na cjevovodnom sustavu danas će bez vode biti dio stanovnika u Velikoj Gorici, obavijestili su iz VG Vodoopskrbe. Vode tako danas od 9 sati neće imati stanovnici u Ulici Fausta Vrančića od kućnog broja 9 do 14 kao i stanovnici u Kolodvorskoj ulici od kućnog broja 66 do 68.
– Opskrba vodom bit će omogućena u najkraćem mogućem roku po završetku radova, a cisterna s pitkom vodom bit će postavljena u Ulici Fausta Vrančića kod kućnog broja 14 – rekli su iz Vodoopskrbe.
