Naslovnica Crna kronika Devet biciklista sankcionirano zbog nekorištenja biciklističke staze

Devet biciklista sankcionirano zbog nekorištenja biciklističke staze

0
18.08.2017. Velika Gorica - Akcija prometne policije. Foto:Anes Šuvalić/Cityportal.hr

Tijekom jučerašnje akcije nadzora motociklista i biciklista zabilježeno je ukupno 12 prometnih prekršaja. Devet biciklista sankcionirano je zbog nekorištenja biciklističke staze, a dvojica vozača upravljala su vozilom bez zaštitne kacige.

„S obzirom na konstantno povećanje broja bicikala u prometu, kao i sve češće sudjelovanje istih u prometnim nesrećama, tijekom provođenja zadaća posebnu smo pozornost posvetili prekršajima koje čine vozači bicikala naročito se to odnosi na prekršaje vožnje po nogostupu, nekorištenja biciklističkih staza ili traka, kretanje u nedopuštenom smjeru i nekorištenja reflektirajući prsluka za vrijeme noći izvan naselja“, rekao je Karačić Dragan iz PP Velika Gorica.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version