Naslovnica Vijesti Devet pješaka zbog nepoštivanja crvenog na semaforu prošlo samo s upozorenjima

Devet pješaka zbog nepoštivanja crvenog na semaforu prošlo samo s upozorenjima

0

Za vrijeme jučer provedene akcije “Zaštita pješaka” na području Policijske postaje Velika Gorica utvrđeno je devet prekršaja.

-Riječ je o prekršajima prolaska pješaka na crveno svjetlo na pješačkom semaforu, a za što su pješacima izdana pisana upozorenja-kažu iz policije.

Akcija je trajala od 7-22 sata.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version