Naslovnica Vijesti Dva nova slučaja zaraze koronavirusom na goričkom području

Dva nova slučaja zaraze koronavirusom na goričkom području

0

Prema najnovijim podacima na području Zagrebačke županije evidentirane su 302 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana  koronavirusom. U odnosu na podatke od jučer radi se o pet osoba više, a tri su osobe izliječene.

Dva nova slučaja zabilježena su u Ispostavi Velika Gorica, po jedan novi slučaj u ispostavama Zaprešić, Samobor i Ivanić-Grad, dok Ispostava Samobor bilježi troje izliječenih.

Na području Zagrebačke županije trenutno je aktivan 61 slučaj. Do sada je ukupno izliječeno 230 osoba, a 11 ih je preminulo.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version