Naslovnica Vijesti Dva nova slučaja zaraze koronavirusom na goričkom području

Dva nova slučaja zaraze koronavirusom na goričkom području

0
04.06.2020. Velika Gorica. Ribe, kornjače, golubovi i djeca u Parku dr. Franje Tuđmana. Foto: David Jolić/rvg.hr

Dva su nova slučaja zaraze koronavirusom na području Velike Gorice u posljednjih 24 sata, javlja Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije. Tako je sada na goričkom području aktivno 10 slučajeva. Nove zaražene broje i Sveta Nedelja, Ivanić-Grad i Dugo Selo, a još su dva zabilježena na području Zaprešića te dva na području Sv. Ivana Zeline.

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije evidentirano je 225 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom. U posljednjih 24 sata na području županije izliječena je jedna osoba s područja Svete Nedelje te jadna sa zaprešićkog područja.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version