Naslovnica Crna kronika Dvojcu koje su uhitili zbog četiri pljačke, policija otkrila još šest

Dvojcu koje su uhitili zbog četiri pljačke, policija otkrila još šest

Ukradena roba vrijedna je više oko 675 tisuća kuna

0

Nakon što su policijski službenici Službe općeg kriminaliteta 7. veljače podnijeli kaznenu prijavu protiv 41-godišnjaka i 42-godišnjaka zbog sumnje da su u četiri provale pričinili štetu veću od pola milijuna kuna i predali ih pritvorskom nadzorniku, daljnjim kriminalističkim istraživanjem policija je posumnjala kako su počinili još šest provala.

Foto: PUZ

“Sumnja se da su tijekom srpnja i kolovoza 2016. provaljivali u stanove na području Zagreba, Velike Gorice i Osijeka iz kojih su krali tehničke uređaje (tablete, laptope, fotoaparate, igraće konzole i slično), umjetničke slike, parfeme, alkoholna pića, nakit, novac i drugo”, kažu iz zagrebačke policije.

Uz već pričinjenu štetu veću od pola milijuna kuna, šteta nastala u ovih šest provala veća je od 150 tisuća kuna.

Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja policijski službenici su nadležnom državnom odvjetništvu podnijeli posebno izvješće.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version