Pobjednički pehar stigao je iz Novalje u Ribnicu! Svojim zlatnim dečkima, osvajačima prvog mjesta na Državnom natjecanju vatrogasne mladeži u Novalji, kolege, prijatelji i obitelji priredili su pravi doček za pobjednike – uz bakljadu i vodene topove!

Mladi vatrogasci iz Ribnice ovime su se plasirali na Vatrogasnu olimpijadu koja će iduće godine biti održana u Italiji.
– I opet ponos do neba! Ponos na našu mladost, na naše dečke! Prvo mjesto muške mladeži na Državnom natjecanju vatrogasne mladeži i plasman na novu Olimpijadu! I vele dečki – Nije slučajno, nije slučajno, već je namjerno – bravo dečki! – poručuju iz slavljeničkog DVD-a Ribnica.