Večeras je Velika Gorica na platou kod Muzeja Turopolje dočekala svoje “Vatrene”, Antu Budimira i Marcela Brozovića. Atmosfera je bila nabijena pozitivnom energijom, srećom i ponosom brojnih Velikogoričana koji su se okupili u velikom broju kako bi pozdravili naše brončane dečke.
Dodatno su atmosferu zagrijali Tamburaški sastav Lajbeki i grupa Kings uz koje su Marcelo i Ante čak i zapjevali. Kaže se da slika govori više od tisuću riječi pa pogledajte našu galeriju fotografija.
