Velikogoričan Enzo Šušković osvojio je 2. mjesto u kategoriji do 79 kg na Prvenstvu Hrvatske u sambu u seniorskoj konkurenciji. Prvenstvo je u organizaciji Hrvatskog sambo saveza i suorganizaciji Zagrebačkog sambo saveza održano prošlog vikenda (subota, 29. ožujka 2025.) u Sportskom centru Fair play u Zagrebu. Enzo je član kluba – Sambo Klub Zag.

Srebrna medalja u seniorskoj konkurenciji je zorni pokazatelj kvalitetnog treniranja mladog Šuškovića, koji i u seniorskom natjecanju nastavlja s visokim dometima nakon uspješne juniorske karijere.
Galerija fotografija