Naslovnica Obrazovanje FOTO Gimnazijalke i ekonomisti pobjednici na županijskom krosu u Samoboru

FOTO Gimnazijalke i ekonomisti pobjednici na županijskom krosu u Samoboru

0
18.10.2022. Samobor. Županijsko natjecanje srednjih škola u krosu za djevojke i mladiæe. Foto: GVG
18.10.2022. Samobor. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u krosu za djevojke i mladiće. Gimnazija – 1. mjesto. Foto: GVG
18.10.2022. Samobor. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u krosu za djevojke i mladiće. Ekonomska škola – 1. mjesto. Foto: GVG

Djevojke iz Gimnazije Velika Gorica i mladići iz Ekonomske škole Velika Gorica uvjerljivi su pobjednici na ekipnom natjecanju na županijskom krosu održanom u organizaciji Ekonomske, trgovačke i ugostiteljske škole Samobor škole, jučer, u utorak, 18.10.2022. godine.

18.10.2022. Samobor. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u krosu za djevojke i mladiće. Foto: GVG
18.10.2022. Samobor. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u krosu za djevojke i mladiće. Foto: GVG

Velikogoričke srednje škole Gimnazija, Ekonomska i Srednja strukovna natjecale su se u konkurenciji mladića, a Gimnazija (mentor Gordan Polan, savjetnik prof.) je imala i ekipu djevojaka. Goričke gimnazijalke su izdominirale konkurenciju (natjecalo se 9 ekipa) i kvartet djevojaka je na dionici dugoj 1.600 metara osvojio prva četiri mjesta(!): 1. Tena Martinec, 2. Tena Petračić, 3. Tara Petračić i 4. Anja Petračić. One su tako tim jedinstvenim plasmanom ispisale povijest županijskih natjecanja.

18.10.2022. Samobor. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u krosu za djevojke i mladiće. Foto: GVG
18.10.2022. Samobor. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u krosu za djevojke i mladiće. Foto: GVG

Mladići Ekonomske škole (mentor Kristian Ban, prof.) su u konkurenciji 12 ekipa u uzbudljivoj utrci  pobijedili zahvaljujući ponajprije prvom mjestu Noe Tončinića, a svoj obol izvanrednom uspjehu dodali su odličnim trčanjem Leo Badrić, Marko Haraminčić i Borna Cindrić. Mladići Gimnazije osvojili su 5. mjesto. Ekipa Srednje strukovne škole plasirala se na 11. mjesto.

18.10.2022. Samobor. ŽŽupanijsko natjecanje srednjih škola u krosu za djevojke i mladiće. Foto: GVG

Pobjedničke ekipe plasirale su se na završnicu državnog natjecanja, koje će biti održano u Poreču, od 25. do 26.11.2022. godine.

Galerija fotografija

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version