
Brojni Goričani su u organizaciji Grada Velike Gorice i Turističke zajednice Velike Gorice na otvorenom na prostoru kod Muzeja Turopolja s Grupom Kings dočekali 2023. godinu.
Svirka i pjesma Kings benda (od 22 sata) i kuhano vino poticali su raspoloženje građana koji su odlučili dočekati novu godinu izvan svojih domova odnosno gastronomskih destinacija.
Nakon odbrojavanja kojeg je vodila moderatorica Ana Katulić, točno u ponoć oduševljeno je dočekana nova 2023. godina. Iz tri top konfeta ispaljene su raznobojne konfete umjesto tradicionalnog vatrometa.
Ipak, vatrometa je bilo na mnogim mjestima u gradu, odjekivao je prasak petardi, čule su se i nešto jače detonacije, jako je dimilo.
Nakon čestitanja i brojnih selfija Kings su nastavili svirkom i pjesmom, iako se prostor ispred pozornice ubrzo prorijedio.
Galerija fotografija