Svoje sugrađanke jutros su na Tržnom centru povodom Međunarodnog dana žena, cvijećem darivali gradonačelnik Krešimir Ačkar i predsjednik Gradskog vijeća Darko Bekić.
– Drage naše žene, hvala vam za sve, što toliko obogaćujete naš život i neka vam ovaj dan, ali i svi ostali dani budu radosni i sretni – poručio je kratko gradonačelnik Ačkar.
