
Redovna godišnja sjednica Skupštine Školskog sportskog saveza Grada Velike Gorice održana je jučer (četvrtak, 29.12.2022.) u prostoru Srednje strukovne škole Velika Gorica. Nazočno je bilo 15 nastavnika Tjelesne i zdravstvene kulture osnovnih i srednjih škola Grada Velike Gorice te predstavnik Grada Neven Topolnjak, pročelnik za predškolski odgoj, školstvo i sport.
Sjednicu s dnevnim redom od sedam točaka vodio je Boris Konjević, predsjednik ŠSSVG-a, s njim su u radnom predsjedništvu bila dva člana, Gordan Polan i Tomislav Škrinjarić. Zapisnik je vodio tajnik Saveza Zlatko Palčić.
Sva izvješća za 2022. godinu kao i planovi za 2023. godinu usvojeni su jednoglasno, bez rasprave.
Nakon završenog službenog dijela, druženje je nastavljeno uz prigodni domjenak.
Galerija fotografija