Naslovnica HOTNEWS FOTO Ogorčena putnica: ZET-ov bus kasnio je 45 minuta, a onda je...

FOTO Ogorčena putnica: ZET-ov bus kasnio je 45 minuta, a onda je došla kontrola

"Možete si misliti koji je to bezobrazluk. Putnici su je skoro istjerali iz busa, iz njih je prštio bijes!"

0
Foto: Čitateljica

Čitateljica nam javlja kako je mnoštvo putnika, ZET-ov bus preko puta Robne kuće poslijepodne čekalo čak 45 minuta. Ljudi su bili ogorčeni jer su kasnili na odredišta, a vrhunac bijesa nastao je kada su pored svega ugledali kontrolu.

 

Foto: Čitateljica
Foto: Čitateljica

Svi redom smo zakasnili, netko na sastanak, drugi u kazalište, dok ja pak nisam stigla na koncert u ‘Lisinski’.  Bus je stigao u 17,07 sati, a prije toga ga nije bilo 45 minuta. Ljudi su se međusobno tješili i govorili kako iz protesta neće kupiti kartu jer je ZET taj koji bi trebao platiti za naše čekanje na hladnom i kašnjenje”, kaže Ana, dodavši kako se unatoč velikoj gužvi, pored svega, u tek pristiglom busu pojavila kontrola.

 

“Možete si misliti koji je to bezobrazluk. Putnici su je skoro istjerali iz busa, iz njih je prštio bijes!”, ljutito je dodala Ana.

 
ZET: Došlo je do odstupanja od voznog reda
 

Zašto je autobus toliko kasnio, doznali smo u ZET-u. Marijana Galić iz njihovog kontakt centra ističe kako je zbog velikih gužvi u Zagrebu, i to kod Bundeka, došlo do odstupanja od voznog reda i kašnjenja linija od 25 do 30 minuta. Iako naše čitatelje moli za strpljenje i razumijevanje, to će teško pronaći u Ani i njezinim suputnicima, koji su već zakasnili na svoja odredišta.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version