Čitateljica nam javlja kako je mnoštvo putnika, ZET-ov bus preko puta Robne kuće poslijepodne čekalo čak 45 minuta. Ljudi su bili ogorčeni jer su kasnili na odredišta, a vrhunac bijesa nastao je kada su pored svega ugledali kontrolu.

“Svi redom smo zakasnili, netko na sastanak, drugi u kazalište, dok ja pak nisam stigla na koncert u ‘Lisinski’. Bus je stigao u 17,07 sati, a prije toga ga nije bilo 45 minuta. Ljudi su se međusobno tješili i govorili kako iz protesta neće kupiti kartu jer je ZET taj koji bi trebao platiti za naše čekanje na hladnom i kašnjenje”, kaže Ana, dodavši kako se unatoč velikoj gužvi, pored svega, u tek pristiglom busu pojavila kontrola.
“Možete si misliti koji je to bezobrazluk. Putnici su je skoro istjerali iz busa, iz njih je prštio bijes!”, ljutito je dodala Ana.
ZET: Došlo je do odstupanja od voznog reda
Zašto je autobus toliko kasnio, doznali smo u ZET-u. Marijana Galić iz njihovog kontakt centra ističe kako je zbog velikih gužvi u Zagrebu, i to kod Bundeka, došlo do odstupanja od voznog reda i kašnjenja linija od 25 do 30 minuta. Iako naše čitatelje moli za strpljenje i razumijevanje, to će teško pronaći u Ani i njezinim suputnicima, koji su već zakasnili na svoja odredišta.