
Novi član Prve lige odbojkašica OK Velika Gorica krenuo je s pripremama prošlog tjedna (21.kolovoza) za svoju prvu sezonu u drugom hrvatskom rangu natjecanja za seniorke. Igrački kadar još nije do kraja kompletiran, ali u klubu su optimisti i vjeruju da će prije početka jesenske polusezone sve planirane igračice biti na dispoziciji treneru Vinku Ivelju i njegovom pomoćniku Draženu Uzelcu.
Zasad zajedno treniraju igračice prve ekipe i igračice (uglavnom juniorke) koje će igrati u Drugoj ligi.
Prijelazni rok započeo je 25. kolovoza i traje do 15. rujna 2023.godine.
Galerija fotografija