Naslovnica Vijesti FOTO Parkiranjem naljutio vozače, pa mu ostavili poruku…

FOTO Parkiranjem naljutio vozače, pa mu ostavili poruku…

Vozač kojemu je ovakav način parkiranja zasmetao, vlasniku autobomila ostavio je i poruku pod brisačem

0

Vozač Audija zauzeo je, po mišljenju čitatelja, previše mjesta na parkingu na Šetalištu Franje Lučića, a time je otežao i izlazak ranije parkiranih automobila iza njega. Ljuti vozač ‘majstoru’ je ostavio i poruku. Poručio mu je: “Ti si jedini pametan ovako parkirao. Mi smo svi idioti. Svaka čast majstore”.

 

Galerija fotografija

 



RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version