Djelatnici VG Komunalca trenutno rade na izgradnji temelja za postavu novih autobusnih nadstrešnica. Kako javljaju iz ove goričke komunalne tvrtke trenutno se radi na željezničkom kolodvoru i Vukovini. Nadstrešnice će dobiti i mještani u Rakarju, Selnici i Velikoj Mlaki.
Podsjetimo kako su uoči uvođenja novo lokalnog prijevoznika, djelatnici VG Komunalca već izgradili 12 novih autobusnih stajališta. Građani i mještani okolnih naselja sada će moći
