Grad Velika Gorica pokrenuo je sveobuhvatan projekt ozelenjavanja naselja pa je tako ove zime zasađeno 449 sadnica stabala i grmova na 17 lokacija. Na jesen, grad će biti bogatiji za još 700 novih sadnica.
No, kako je dolaskom vrućih ljetnih dana potrebno dodatno navodnjavanje u pomoć su priskočili vatrogasci dobrovoljci. U suradnji Grada i Vatrogasne zajednice, lokalna dobrovoljna vatrogasna društva obilaze lokacije i zalijevaju stabla i grmove.
– Hvala im što su uvijek tu kada je potrebno i što prepoznaju potrebe našega grada. Zajedno stvaramo grad kojim se ponosimo – poručio je gradonačelnik Krešimir Ačkar.
