Naslovnica HOTNEWS FOTO Polaganjem vijenaca za poginule branitelje započelo obilježavanje Dana grada

FOTO Polaganjem vijenaca za poginule branitelje započelo obilježavanje Dana grada

0
13.12.2019. Velika Gorica - Polaganje vijenaca i paljenje svijeća za poginule branitelje Domovinskog rata. Foto: Vanja Stanojević/Cityportal.hr

Obilježavanje Dana grada Velike Gorice započelo je polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća kod spomenika poginulim braniteljima Domovinskog rata.  Počast hrvatskim braniteljima odali su gradonačelnik Dražen Barišić, njegovi zamjenici Ervin Kolarec i Krešimir Ačkar te predstavnici Gradskog vijeća koje je predvodio predsjednik Gradskog vijeća Neven Karas. Vijence i svijeće su položili i članovi obitelji poginulih hrvatskih branitelja, predstavnici braniteljskih udruga, policije, vatrogasaca te predstavnici političkih stranaka i Plemenite opčine Turopoljske.

Galerija fotografija

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version