Radovi na asfaltiranju cesti u brojnim goričkim naseljima se nastavljaju. Započelo je tako i asfaltiranje ceste od Novog Čiča do Jagodnog, a radove je danas obišao v.d. gradonačelnika Krešimir Ačkar. Radi se o 1.150 metara županijske ceste široke oko šest metara na kojoj se obnavlja asfalt.
– Planirano je da radovi završe do kraja tjedna. Nastavljamo sa asfaltiranjem prometnica u našim naseljima i to nam je od iznimne važnosti – poručio je iz Jagodnog Krešimir Ačkar.
– Dovršetak radova će ovisiti o vremenskim uvjetima. Zbog najavljene kiše u srijedu možda će se završetak radova morati prolongirati – objasnio je direktor VG komunalca Jurica Mihalj.
