Naslovnica Vijesti Gorica bilježi dvoje novooboljelih, županija deset

Gorica bilježi dvoje novooboljelih, županija deset

0
04.06.2020. Velika Gorica. Ribe, kornjače, golubovi i djeca u Parku dr. Franje Tuđmana. Foto: David Jolić/rvg.hr

Na području Zagrebačke županije evidentirano je 511 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom, izliječeno je 335 osoba, a 11 ih je preminulo. Trenutno je aktivno 165 slučajeva.

U odnosu na podatke od jučer oboljelo je 10 osoba  (1 Grad Sveta Nedelja, 4 Grad Zaprešić, 2 Grad Velika Gorica, 1 Grad Dugo Selo, 1 Općina Bistra, 1 Općina Jakovlje), a 7 osoba je izliječeno.

Od 10 novooboljelih osoba 8 slučajeva su kontakti prethodno oboljelih, 1 slučaj je povezan s ljetovanjem na obali, dok je za 1 slučaj nejasna epidemiološka anamneza. Samoizolacija je propisana za još 31 osobu.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version