Naslovnica Sport Goričanke ekipne prvakinje Hrvatske

Goričanke ekipne prvakinje Hrvatske

0
Foto: mkvg.hr

Na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u krosu članice Maraton kluba Velika Gorica ostvarile su odličan rezultat. Mlađe kadetkinje postale su ekipne prvakinje Hrvatske.

Od pojedinačnih rezultata treba istaknuti sjajne rezultate mlađih kadetkinja Tene Petračić i Tene Martinec, koje su osvojile prvo i treće mjesto te mlađe juniorke Nine Vuković , koja je osvojila prvo mjesto u svojoj konkurenciji.

– Čestitke svim našim članovima na odličnim rezultatima. MK Velika Gorica zahvaljuje Zajednici športskih udruga grada Velike Gorice na podršci oko odlaska naših članova na ovo natjecanje – poručili su iz Kluba.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version