Naslovnica Sport Goričanke osvojile dvije medalje na Prvenstvu Hrvatske u karateu

Goričanke osvojile dvije medalje na Prvenstvu Hrvatske u karateu

0

Na seniorskom Prvenstvu Hrvatske u borbama goričke karatistice odradile su sjajan posao. Ines Grdenić osvojila je srebro u kategoriji do 55 kilograma, a Mia Mijović broncu u kategoriji do 50 kilograma.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version