Sporazum o suradnji na Erasmus+ programu, odnosno razmjeni studenata, nastavnika i nenastavnog osoblja, u Velikoj Gorici su danas potpisali dekani sarajevskog Fakulteta za kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosne studije dr. sc. Neđžad Korajlić i goričkog Veleučilišta dr. sc. Ivan Toth.

Gradonačelnik Velike Gorice Dražen Barišić još je jednom potvrdio podršku Grada u nastavku i jačanju suradnje sa sarajevskim fakultetom.

“Važno nam je kao Gradu da imamo dobrog i kvalitetnog partnera kao što je vaš fakultet, ali i univerzitet u cjelini. S druge strane, sa narodom Bosne i Hercegovine i povijesno smo vezani”, rekao je gradonačelnik Barišić.

Pomoćnik dekana za međunarodnu suradnju Alen Stranjik naglasio je važnost međunarodne suradnje i konkretnih nastojanja na razmjeni znanja i iskustava.

Na potpisivanju sporazuma bili su i suradnici dekana Korajlića, kao i prodekan za nastavnu djelatnost Veleučilišta dr. sc. Ivan Nađ i pročelnik studija kriznog menadžmenta i upravljanja u kriznim uvjetima dr. sc. Branko Mihaljević.

Riječ je o jednom u nizu bilateralnih sporazuma koje je Veleučilište Velika Gorica do sada potpisalo s visokoobrazovnim ustanovama iz cijele Europe.

Galerija fotografija: