Naslovnica Vijesti Gradonačelnik Ačkar: ‘Gorica je jedan od najpoželjnijih gradova za život, a to...

Gradonačelnik Ačkar: ‘Gorica je jedan od najpoželjnijih gradova za život, a to je zasluga svih Velikogoričana!’

0

Povodom Dana Velike Gorice, prvi čovjek Grada, gradonačelnik Krešimir Ačkar, uputio je čestitku.

– Drage sugrađanke i sugrađani, čestitam vam od srca današnji Dan našega grada. Možemo biti s punim pravom ponosni na to da je Velika Gorica danas po svim pokazateljima jedan od najpoželjnijih gradova za život u Republici Hrvatskoj. Zasluga je to svih vas Velikogoričana koji svojim radom i ljubavlju za ovaj grad činite Veliku Goricu našim sigurnim i sretnim domom. Zato vam svima kao gradonačelnik na današnji dan želim reći jedno veliko – Hvala! – objavio je gradonačelnik Ačkar.
RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version