Naslovnica Kultura Gradska knjižnica poziva na avanturu kreativnog starenja

Gradska knjižnica poziva na avanturu kreativnog starenja

0

Gradska knjižnica Velika Gorica poziva na promociju knjige “Idem u penziju – i što sad?“ Mire Lončar Dušek u srijedu, 18. veljače 2026., u 18 sati u Središnjem odjelu za odrasle.

– Mirovina je početak nečeg novog, nepoznatog i neistraženog, ali svakako izazovnog. To je vrijeme kad se konačno možemo posvetiti sebi i onomu što volimo – kaže Lončar Dušek u svojoj knjizi istaknuvši kako je svoja penzionerska iskustva i razmišljanja pretočila u inspirativnu knjigu s namjerom da i druge potakne na sličnu avanturu kreativnog starenja.

Pridružite se promociji knjige, posebice ako ste pred mirovinom, ako se u njoj već nalazite, možda netko vama blizak kreće u to novo životno poglavlje, ili pak tražite ideju kako se povezati s drugim aktivnim umirovljenicima u gradu.

Ulaz je besplatan.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version