Naslovnica Vijesti Idući četvrtak gradski vijećnici raspravljat će o asfaltnoj bazi u Donjoj Lomnici

Idući četvrtak gradski vijećnici raspravljat će o asfaltnoj bazi u Donjoj Lomnici

Tematska sjednica sazvana na zahtjev Kluba vijećnika SDP-a i HSS-a

0
4.10. 2017. Donja Lomnica: Asfaltna baza u Donjoj Lomnici: Foto: Vanja Stanojević/Cityportal.hr

U četvrtak 16. studenog Gradsko vijeće održat će tematsku sjednicu na kojoj će se raspravljati o problematici asfaltne baze u Donjoj Lomnici. Na sjednicu su pozvani i predstavnici Ministarstva graditeljstva i prostornoga uređenja, Ministarstva zaštite okoliša i energetike te Hrvatskih voda.

Sjednicu je sazvao predsjednik Gradskog vijeća Neven Karas na zahtjev Kluba vijećnika SDP-a i HSS-a, koji je podnesen u ime trećine vijećnika Gradskog vijeća Grada Velike Gorice.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version