Naslovnica Crna kronika ‘Kako ovome stati na kraj??’, pitaju se stanovnici Plesa nakon nove nesreće

‘Kako ovome stati na kraj??’, pitaju se stanovnici Plesa nakon nove nesreće

0
Foto: prometna nesreća na Plesu/GČ Pleso

U petak se u Pleškoj ulici dogodila nova prometna nesreća, kojoj je glavni uzrok prebrza vožnja, kako nam javljaju čitatelji, a potvrđuje i zagrebačka policija.

– U petak, 7.srpnja, oko 9 ujutro u Pleškoj ulici, 19-godišnjak koji je upravljao vozilom marke VW Golf u smjeru juga dolaskom do kućnog broja 67 zbog neprilagođene brzine kretanja vozila prešao je na dio kolnika kojim se kreću vozila iz suprotnog smjera i naletio na teretni automobil Mazda, koji je upravljao 37-godišnjak.  Nakon toga,  Golf je naletio na dvorišnu ogradu obiteljske kuće. U ovoj prometnoj nesreći nije bilo ozlijeđenih osoba, nastala je samo materijalna šteta – doznajemo iz Službe za izvještajnu analitiku i odnose s javnošću Policijske uprave zagrebačke.

Foto: GČ Pleso

Iz Gradske četvrti Pleso tvrde kako su mladi vozači rent-a-car vozila glavni krivci za ‘divljanje’ po njihovom kvartu.

– Nažalost ponovno smo u zadnje vrijeme svjedoci divljanja našim ulicama od strane rent-a-car vozila. Danas je to završilo ovako! Vijeće Gradske četvrti Pleso je već u nekoliko navrata slalo dopise odgovornim osobama i direktorima rent-a-car tvrtki koje posluju u Međunarodnoj zračnoj luci Zagreb, te apeliralo kod njih da preventivno odrade razgovore s njihovim mladim vozačima koji rade na dostavi vozila, ali na žalost vidimo da to njihovi zaposlenici ignoriraju i da se i dalje igraju, kako sa svojim tako i sa tuđim životima. Kako ovome stati na kraj ? – javno su apelirali iz ovog goričkog kvarta.

GČ Pleso
RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version