Naslovnica Vijesti Kaznu od 300 kuna dobilo 13 biciklista

Kaznu od 300 kuna dobilo 13 biciklista

Akcija "Nadzor vozača mopeda, motocikala i bicikala"

0
05.07.2017. - Goričkim ulicama. Foto: Miljenko Milanović/Cityportal.hr

U sklopu jučerašnje akcije “Nadzor vozača mopeda, motocikala i bicikala” gorička policija registrirala je 13 prekršaja nekorištenja biciklističke staze te dva prekršaja parkiranja na biciklističkoj traci.

“Akciju smo provodili od 7 do 15 sati na području Policijske postaje Velika Gorica. Utvrdili smo i po jedan prekršaj upravljanja motociklom prije stjecanja prava, vožnju neregistriranim mopedom te prekršaj nekorištenja kacige”, kažu iz policije.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version