Naslovnica HOTNEWS Kiša odgodila utakmicu Gorice sa Slaven Belupom

Kiša odgodila utakmicu Gorice sa Slaven Belupom

0

Zbog obilne kiše i nepovoljnih uvjeta za igru, dva prvoligaška kluba svoj će derbi koji je trebao biti odigran danas u 17:30 sati na travnjaku goričkog Gradskog staidona ipak odigrati za dva dana.

Naime, iz kuba su obavijestili o odgodi utakmice 8. kola i novom terminu koji je zakazan za ponedjeljak 30. rujna u 16 sati.

– Svi navijači koji imaju kupljene ulaznice, s istima će na stadion moći ući u ponedjeljak – istaknuli su iz HNK Gorice.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version