Naslovnica HOTNEWS Evo koliko je pješaka policija opalila po džepu

Evo koliko je pješaka policija opalila po džepu

Većina kažnjenih prelazila je preko crvenog svjetla

0

Iz policije kažu kako su jučer od 7 do 15 sati proveli preventivno-represivnu akciju ‘Zaštita pješaka‘, prilikom čega su neke od njih i opalili po džepu s 300 kuna. Utvrdili su kako je 15 pješaka zebru prešlo preko crvenog svjetla, dok troje pješaka za prelazak ceste nije koristilo obilježeni pješački prijelaz u naselju na udaljenosti manjoj od 50 metara. Sankcionirali su svih 18 pješaka.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version