Još jedan slučaj krađe novca iz otključane kuće na štetu 81-godišnjeg Velikogoričana. Bilo je to u ponedjeljak 7. listopada u popodnevnim satima od 15 do 17:30 sati.
– Muškarac nije zaključao vrata prilikom odlaska iz kuće, pa je njegovu odsutnosti iskoristio nepoznati počinitelj koji je ušao u kuću, ispremetao stvari i ukrao novčanik u kojem je bilo nešto malo novaca i gotovo svi dokumenti. Lopov je ukrao i novac koji je pronašao u ormariću – ističu iz goričke policije.
Šteta je oko 300 eura.
