Naslovnica HOTNEWS Martinje u Gorici: Vozač iz Lomnice zbog 2 promila završio na triježnjenju

Martinje u Gorici: Vozač iz Lomnice zbog 2 promila završio na triježnjenju

0
Foto ilustracija: Pexels/Effraimidou Georgia

Osim što je policija pojačano patrolirala na prometnicama tijekom vikenda zbog Martinja, akciju su produžili i na jučerašnji dan. Tako su s ponedjeljka na utorak utvrdili ukupno 13 prometnih prekršaja.

Martinjski rekorder po promilima ovoga puta je 46-godišnjak koji je jučer oko 23 sata zaustavljen u Industrijskoj ulici u Donjoj Lomnici. Imao je 2,13 promila alkohola u krvi pa ga je policija odvela u postaju na triježnjenje.

Danas će uz Optužni prijedlog biti priveden na Općinski sud – prekršajni odjel.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version