Kino Gorica, povodom 15 godina djelovanja Hrvatskog audiovizualnog centra, uključilo se u program „Mjesec našeg filma“. Na goričkom platnu od 8. do 12. svibnja prikazat će se nekoliko hrvatskih filmova od dokumentarnih do animiranih i eksperimentalnih.
– Riječ je o filmovima koji su bili najomiljeniji među publikom ili najuspješniji na međunarodnom planu. Naglasak je na dugometražnim igranim filmovima, ali i dokumentarnim, animiranim i eksperimentalnim filmovima. Neke od njih publika će, možda, po prvi put imati prilike pogledati na velikom platnu – ističu organizatori.
U goričkom kinu moći ćete pogledati komediju „Sonja i bik“, dječji film „Anka“, dramu „Ne gledaj mi u pijat“ te dva dokumentarca „Buffet“ i „ Dum spiro spero“.
Raspored pronađite ovdje, a besplatne ulaznice mogu se podići sat vremena prije projekcije na blagajni Pučkog otvorenog učilišta.
