Naslovnica Kultura Mjesec našeg filma na goričko platno donosi beplatne projekcije nagrađivanih hrvatskih filmova

Mjesec našeg filma na goričko platno donosi beplatne projekcije nagrađivanih hrvatskih filmova

0

Kino Gorica, povodom 15 godina djelovanja Hrvatskog audiovizualnog centra, uključilo se u program „Mjesec našeg filma“. Na goričkom platnu od 8. do 12. svibnja prikazat će se nekoliko hrvatskih filmova od dokumentarnih do animiranih i eksperimentalnih.

– Riječ je o filmovima koji su bili najomiljeniji među publikom ili najuspješniji na međunarodnom planu. Naglasak je na dugometražnim igranim filmovima, ali i dokumentarnim, animiranim i eksperimentalnim filmovima. Neke od njih publika će, možda, po prvi put imati prilike pogledati na velikom platnu – ističu organizatori.

U goričkom kinu moći ćete pogledati komediju „Sonja i bik“, dječji film „Anka“, dramu „Ne gledaj mi u pijat“ te dva dokumentarca „Buffet“ i „ Dum spiro spero“.

Raspored pronađite ovdje, a besplatne ulaznice mogu se podići sat vremena prije projekcije na blagajni Pučkog otvorenog učilišta.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version