Naslovnica Sport Mlade Goričanke briljirale u Petrinji

Mlade Goričanke briljirale u Petrinji

Vratile se sa četiri medalje

0

Članice atletske škole Maraton kluba „Velika Gorica“ ostvarile su sjajne rezultate na subotnjem natjecanju škola i atletskih klubova „Dan Run 2017.“ u Petrinji. U kategoriji petih i šestih razreda Goričanke su pomele konkurenciju. Ema Vuković osvojila je zlato, drugo je mjesto pripalo Teni Martinec, a treće Jeleni Kolarec. Zahvaljujući ovim rezultatima Klub je ostvario i momčadsku pobjedu u ovoj kategoriji.

U utrci cura sedmih i osmih razreda pobijedila je Nina Vuković , a odlično 4. mjesto zauzela je Iva Papak, koja ide tek u četvrti razred. Na osmom mjestu završila je Antonija Silaj.

Natjecanje u Petrinji okupilo je mlade atletičare iz Petrinje, Gline, Novske, Siska i Velike Gorice.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version