Naslovnica Sport Mlade goričke hrvačke nade osvojile šest medalja u Vrbovcu

Mlade goričke hrvačke nade osvojile šest medalja u Vrbovcu

0
Foto: Hrvački klub Velika Gorica 1991.

Sjajan uspjeh postigli su mlađi i stariji dječaci iz Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991 na prvenstvu održanom jučer u Vrbovcu.

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u hrvanju slobodnim načinom okupilo je oko 240 hrvača, a gorički klub predstavilo je 10 boraca. Mladi hrvači osvojili su šest medalja od čega je jedna srebrna i pet brončanih.

Najuspješniji je bio Jakov Noršić koji je u kategoriji strijih dječaka osvojio srebro, a u istoj kategoriji Alexndar Hrženjak i Vedran Hižar bili su brončani.

Kod mlađih dječaka broncu su osvojili Vanja i Mark Grgić te Mato Margit.

Foto: Hrvački klub Velika Gorica 1991.
RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version