Polaznici glazbenih odjela Umjetničke škole Franje Lučića nastupit će u nedjelju, 18. prosinca, u 18 sati na Božićnom koncertu u dvorani Gorica u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica.
– Božićni koncert tradicionalna je prigoda u kojoj odabrani polaznici glazbenih odjela škole predstavljaju javnosti dostignuća ostvarena pod paskom pedagoga škole tijekom prvog dijela školske godine, pridružujući se time programima koji pridonose blagdanskom ozračju u mjesecu prosincu – kazali su iz Pučkog otvorenog učilišta.
Ulaz je besplatan.
