Naslovnica Sport Mladi hrvač iz Velike Gorice među najboljima na državnom prvenstvu u Zagrebu

Mladi hrvač iz Velike Gorice među najboljima na državnom prvenstvu u Zagrebu

0
Foto: Hrvački klub Velika Gorica 1991/FB

U Zagrebu, u subotu 9. svibnja, u dvorani ŠSD Peščenica, održano je Prvenstvo Hrvatske u hrvanju grčko-rimskim stilom za mlađe seniore (U23), na kojem je nastupilo 57 natjecatelja iz 18 klubova.

Jedan od klubova koji je nastupio bio je Hrvački klub Velika Gorica 1991, kojeg je predstavljao Gabriel Đukić u pratnji .

Borio se u kategoriji do 72 kg te je izborio peto mjesto.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version