Naslovnica Crna kronika Muškarac (41) zaustavljen u Ribnici, ‘napuhao’ 1,80, pa završio u postaji

Muškarac (41) zaustavljen u Ribnici, ‘napuhao’ 1,80, pa završio u postaji

0
12. - 13. 08.2017. Velika Gorica - Akcija prometne policije. Foto: Anes Šuvaliæ/Cityportal.hr

Gorička policija od 24. do 27. veljače je provodila akciju Pojačan nadzor vozila i vozača u dane vikenda. Zabilježili su pet prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa za vrijeme vožnje, četiri prekršaja vožnje pod utjecajem alkohola, četiri prekršaja prebrze vožnje i dva prekršaja nepravilnog korištenja mobitela za vrijeme vožnje.

Najveću koncentraciju alkohola policija  je zabilježila kod 41-godišnjaka kojeg su zaustavili u petak, 24. veljače, oko 21 sat dok je vozio Domovinskom ulicom u mjestu Ribnica. Alkotestiranjem su mu izmjerili 1,80 promila alkohola u organizmu te je smješten u prostorije za zadržavanje Policijske postaje Velika Gorica.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version