Naslovnica Vijesti Na goričkom području tri osobe ozdravile, nema novozaraženih

Na goričkom području tri osobe ozdravile, nema novozaraženih

0
01.05.2020. Velika Gorica. Prvi svibnja kao običan 'koronavirus dan'. Foto: David Jolić/rvg.hr

Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na goričkom području nema novozaraženih osoba, a tri su osobe izliječene. U Zagrebačkoj županiji jedan je novooboljeli registriran u ispostavi Doma zdravlja zaprešić, a dvije osobe s područja Svete Nedelje su izliječene. Na području županije trenutno je aktivan 41 slučaj, a u Gorici devet.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version