Naslovnica Vijesti Nadzorne kamere stižu u Gradiće? Mještani žele više reda u prometu

Nadzorne kamere stižu u Gradiće? Mještani žele više reda u prometu

0
Foto: Google maps

Vijeće MO Gradići uputilo je Gradu Velikoj Gorici službenu inicijativu za postavljanje dviju sigurnosnih kamera u naselju, točnije u Ulici kralja Tomislava i Gradićkoj ulici. Cilj prijedloga je povećati razinu sigurnosti u prometu te zaštititi mještane od sve učestalijih prekršaja i neodgovornog ponašanja vozača.

Prema navodima iz Vijeća, kamere bi trebale pomoći u boljoj kontroli prometa i odvraćanju vozača od kršenja propisa. Inicijativa je službeno poslana nadležnim gradskim službama, koje će odlučiti o daljnjem postupku i mogućoj realizaciji projekta.

Iz mjesnog odbora poručuju kako će građani biti pravovremeno obaviješteni o tijeku odobravanja i planiranim koracima. Cilj im je, kako ističu, jasna, sigurnije prometnice i veća zaštita svih stanovnika Gradića.

 

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version