Naslovnica Vijesti Nastavljaju se aktivnosti Goričkog kluba mladih

Nastavljaju se aktivnosti Goričkog kluba mladih

Tribinama i aktivizmom mijenjaju svijest mladih o važnosti očuvanja mentalnog zdravlja i zaštite od spolno prenosivih bolesti

0
10.11.2017. Velika Gorica - Predavanje "Sve je u glavi", Dani mladih. Foto: Anes Šuvalić/Cityportal.hr

Sutra od 19 sati u Pučkom otvorenom učilištu održat će se tribina pod nazivom “Koliko ste s/vezani?”. Vodit će je dvije mlade socijalne pedagoginje, Jana i Martina, koje su još kao studentice osmislile program prevencije nasilja u mladenačkim vezama.

Predavači će se fokusirati na nasilje u mladenačkim vezama, a prisutni će moći saznati koliko je ovaj problem rasprostranjen u Hrvatskoj te se preispitati kako sami stoje po pitanju nasilja u vezama.

Gorički klub mladih u suradnji s Crvenim križem u petak obilježava dan borbe protiv HIV-a. Učenicima srednjih škola tom prilikom dijelit će se paketiće s info letcima o spolno prenosivim bolestima i kondomima.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version