PU zagrebačka objavila je nove detalje o tragediji koja se jučer, 12. travnja oko 10:50 sati, dogodila u Velikoj Gorici.
Kako potvrđuje policija, 52-godišnjakinja se bacila sa stambene zgrade, a u stanu je potom pronađeno tijelo maloljetne ženske osobe (17), članice obitelji.
Sumnja se da je smrt maloljetnice nastupila kao posljedica nasilne smrti tupim predmetom
Tijela su prevezena na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku, dok se kriminalističko istraživanje nastavlja.
