Naslovnica Sport Novi uspjeh velikogoričkih judaša – stiglo zlato iz Mađarske

Novi uspjeh velikogoričkih judaša – stiglo zlato iz Mađarske

0

Na međunarodnom judo turniru “Gyor HUN Judo Hopes Tournament 2026” u mađarskom Győru, nastupio je i velikogorički Judo klub Pinky.

Najbolji rezultat ostvario je Damjan Radmanić, koji je stigao do 1. mjesta u svojoj kategoriji.

Na turniru su nastupili i njegovi klupski kolege Ivan Pereković i Lucija Baković, međutim ovog puta su ostali bez plasmana.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version