Naslovnica HOTNEWS Od ponedjeljka svi učenici u školskim klupama

Od ponedjeljka svi učenici u školskim klupama

0
08.12.2020. Velika Gorica. Srednja strukovna škola i nastava na daljinu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Osnovnoškolcima i učenicima završnih razreda srednjih škola od ponedjeljka će se u školama priključiti i ostali učenici srednjih škola. Tako će od ponedjeljka 10. svibnja svi učenici osnovnih i srednjih škola kojima je osnivač Zagrebačka županija nastavu pohađati uživo u školama (model A).

– Preporuča se gradovima Samoboru, Zaprešiću, Velikoj Gorici i Vrbovcu koji su osnivači osnovnih škola na svojem području, da nastavu organiziraju sukladno županijskoj odluci – ističu iz Županije.

Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije predložio je Nacionalnom stožeru da se trenutno važeće mjere koje su stupile na snagu 12. travnja produlje do 23. svibnja 2021.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version