Naslovnica Gospodarstvo Od ponoći skuplja sva goriva

Od ponoći skuplja sva goriva

Vozači benzinaca plaćat će najviše

0

Na takozvanom mediteranskom tržištu došlo je do poskupljenja naftnih derivata, što će se uskoro odraziti i na našim džepovima. Na benzinskim crpkama točno u ponoć formirat će se tako nove cijene goriva, koje će biti nepovoljnije za sve vozače.

 

Portal cijenegoriva.info javlja kako će najviše poskupjeti benzin, čiji će prosječni tank od 50 litara vozači plaćati 3,5 kuna više. Ista količina autoplina bit će skuplja za 3 kune, a dizela za 1,5 kunu.

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version