Naslovnica Vijesti Orle: Stariji od 60 godina naučit će koristiti digitalne tehnologije

Orle: Stariji od 60 godina naučit će koristiti digitalne tehnologije

Tečaj provodi udruga Centar za kvalitetu života Forum 50+ iz Velike Gorice

0
Iako u Općini Orle ljudi stariji od 60 godina čine više od 29 posto stanovništva, tek njih 1,5 posto koristi internet. Upravo kako bi se starija populacija uključila u korištenje digitalnih tehnologija te kvalitetnije uključila u život zajednice, a time i duže ostala u svojim domovima, Zagrebačka županija i Općina Orle financirali su informatički tečaj ‘eKlub 65+‘ za članove Udruge umirovljenika i starijih osoba Općine Orle.

Tečaj provodi udruga Centar za kvalitetu života Forum 50+ iz Velike Gorice, a besplatan je za polaznike.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version